Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY! Tohle je NEJVĚTŠÍ pozadí světa! Srbka vypadá jako obézní kentaur

Máte rádi velké zadky?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Natasha Crown (24) je nositelkou titulu největší zadek na světě a zapsala se také do Guinessové knihy rekordů. Její zadek má obvod neuvěřitelných 182 centimetrů a jeho majitelka vypadá jako kentaur po mutaci.

Natasha Crown se narodila v Srbsku, ale momentálně žije ve Švédsku, kde si plní svůj sen. Plastické operace podstupuje už od 19 let, a že je to teda pořádně znát! Na svůj věk už dávno nevypadá a tímhle tempem to bude jen horší a horší.

Už dvakrát podstoupila zvětšení pozadí a chystá se na třetí operaci, má za sebou zvětšení rtů, botox v obličeji a zvětšení prsou. Původně chtěla vypadat jako Britney Spears, ale po nepovedených zákrocích se zřejmě rozhodla postavit kariéru na mega zadku. Také sama přiznala, že ji vyhublé modelky iritují a ona sama na sobě miluje, jak se celé její tělo vlní a třese.

Její postava je ale tak asymetrická, že má obrovské problémy s oblečením a jen málokdy sežene něco, co jí padne. Také jí dělají problém obyčejné židle v restauracích a nevejde se do sedačky v kině.

Natasha denně cvičí a přiznala, že dnes ji živí právě její pozadí. Údajně jí vydělává slušné peníze a je šťastná, že ho má.

Související články

Další články