Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY! Tohle je NEJVĚTŠÍ pozadí světa! Srbka vypadá jako obézní kentaur

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Natasha Crown (24) je nositelkou titulu největší zadek na světě a zapsala se také do Guinessové knihy rekordů. Její zadek má obvod neuvěřitelných 182 centimetrů a jeho majitelka vypadá jako kentaur po mutaci.

Natasha Crown se narodila v Srbsku, ale momentálně žije ve Švédsku, kde si plní svůj sen. Plastické operace podstupuje už od 19 let, a že je to teda pořádně znát! Na svůj věk už dávno nevypadá a tímhle tempem to bude jen horší a horší.

Už dvakrát podstoupila zvětšení pozadí a chystá se na třetí operaci, má za sebou zvětšení rtů, botox v obličeji a zvětšení prsou Původně chtěla vypadat jako Britney Spears, ale po nepovedených zákrocích se zřejmě rozhodla postavit kariéru na mega zadku. Také sama přiznala, že ji vyhublé modelky iritují a ona sama na sobě miluje, jak se celé její tělo vlní a třese.

Její postava je ale tak asymetrická, že má obrovské problémy s oblečením a jen málokdy sežene něco, co jí padne. Také jí dělají problém obyčejné židle v restauracích a nevejde se do sedačky v kině.

Natasha denně cvičí a přiznala, že dnes ji živí právě její pozadí. Údajně jí vydělává slušné peníze a je šťastná, že ho má.

Související články

Další články