Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jen pro silné žaludky: Nepochopíte, jakým způsobem tento klučina přišel o své oko!

Chlapeček zažil obrovskou bolest…
Zdroj: profimedia.com
Malý Oscar (18 měsíců) si spokojeně hrál na zahradě, když mu najednou přímo do obličeje něco vrazilo. Cítil obrovskou bolest, ale ještě netušil, že přijde o oko!

Oscar Webb nemohl tušit, že do obličeje mu právě vletěl dálkově ovládaný dron. Vrtulka chlapci doslova rozpůlila oko. Zoufalí lékaři se snažili chlapcovo oko zachránit, bohužel marně.

Smutné je, že dron ovládal rodinný přítel ze sousedství Simon Evans. Nechápe, jak se mohlo stát, že dron najednou nešel ovládat.

„Bylo to strašné! Oko měl zalité krví ! Modlila jsem se, aby to byl jen sen a já se probudila! Stále jsem čekala na někoho, kdo příjde a řekne, že je všechno v pořádku,“ řekla novinářům zdrcená matka Amy Roberts.

Chirugové provedli nespočet operací, aby malému Oscarovi zachránili zrak. Poškození oka je ale bohužel fatální. Chlapeček, teď bude muset podstoupit ještě další operace, aby mu lékaři mohli dát alespoň umělé oko.

Simon Evans pořád tvrdí, že dron se sám musel nějak zbláznit. „Celé to trvalo asi šedesát sekund. Když jsem se pokoušel dron snést k zemi, zachytil se o stromy a v tom se roztočil tak rychle, že jsem nebyl schopný ho ukočírovat.“

Pak už si pamatuje jen, jak Oscarova matka křičí a vrhá se k synovi. Když se Simon otočil, viděl chlapce, jak" leží na zemi a krvácí mu tvář":https://www.extra.cz/…uvodni-barvy.

Malý chlapeček je velmi statečný a doživotní následky šíleného úrazu si zatím ani neuvědomuje. Rychle se zotavuje a pokračuje v bezstarostných dětských hrách. Jeho život ale už bude navždy jiný.

Související články

Další články