Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jen pro silné žaludky: Chcete mít zadek jako Kim Kardashian? Podívejte se na drastické záběry přímo z operačního sálu!

Jen pro silné žaludky: Chcete mít zadek jako Kim Kardashian? Podívejte se na drastické záběry přímo z operačního sálu!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie
Když si dnes můžete udělat kariéru postavenou na špulení pusy na selfie, proč by se vám nemohlo dostat slávy i za to, že lidem na operačním sále měníte těla? Chirurg Michael Salzhauer na Snapchatu publikuje snímky ze své každodenní praxe a sklízí úspěch.

Sociální sítě mají novou hvězdu a tentokrát hodně neobvyklou. Velkému zájmu internetové komunity se totiž těší plastický chirurg Michael Salzhauer z kliniky v Miami. Čím si zasloužil takový úspěch?

Jeho momentky na Snapchatu jsou poněkud odlišného rázu, než můžete najít u běžného uživatele. Salzhauer na svém účtu publikuje snímky přímo z operačního sálu

Původně měl účet na Instagramu, který mu však byl kvůli kontroverznímu obsahu smazán. Pod přezdívkou TheRealDrMiami ho na Snapchatu nyní sleduje více jak sto tisíc odběratelů. Všechny fotografie zveřejňuje samozřejmě se souhlasem operovaných.

A ač by se dalo předpokládat, že drastická fota mnoho potencionálních zájemců odradí, opak je pravdou. Jeho profil na sociální síti funguje jako ta nejlepší možná reklama a Salzhauer má diář momentálně zaplněný až do července příštího roku!

Asi není žádným překvapením, že kromě klasického zvětšování prsou je zájem především o implantáty do zadní partie těla

Celý svůj záměr chirurg komentuje slovy: "Tohle je realita plastických operací v Miami a já chci, aby to ostatní viděli. Měl jsem už přes deset tisíc pacientů, nikdo z nich nezemřel, každý z nich se probudil. Chci ostatním celý proces přiblížit, aby mu porozuměli, aby viděli, jak vše probíhá v reálném čase, a neměli obavy ho také podstoupit."

Vzhůru tedy do prohlídky naší fotogalerie!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy