Sociální sítě mají novou hvězdu a tentokrát hodně neobvyklou. Velkému zájmu internetové komunity se totiž těší plastický chirurg Michael Salzhauer z kliniky v Miami. Čím si zasloužil takový úspěch?

Jeho momentky na Snapchatu jsou poněkud odlišného rázu, než můžete najít u běžného uživatele. Salzhauer na svém účtu publikuje snímky přímo z operačního sálu!

Původně měl účet na Instagramu, který mu však byl kvůli kontroverznímu obsahu smazán. Pod přezdívkou TheRealDrMiami ho na Snapchatu nyní sleduje více jak sto tisíc odběratelů. Všechny fotografie zveřejňuje samozřejmě se souhlasem operovaných.

A ač by se dalo předpokládat, že drastická fota mnoho potencionálních zájemců odradí, opak je pravdou. Jeho profil na sociální síti funguje jako ta nejlepší možná reklama a Salzhauer má diář momentálně zaplněný až do července příštího roku!

Asi není žádným překvapením, že kromě klasického zvětšování prsou je zájem především o implantáty do zadní partie těla.

Celý svůj záměr chirurg komentuje slovy: „Tohle je realita plastických operací v Miami a já chci, aby to ostatní viděli. Měl jsem už přes deset tisíc pacientů, nikdo z nich nezemřel, každý z nich se probudil. Chci ostatním celý proces přiblížit, aby mu porozuměli, aby viděli, jak vše probíhá v reálném čase, a neměli obavy ho také podstoupit.“

Vzhůru tedy do prohlídky naší fotogalerie!