Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jen pro silné povahy: V Indii se narodilo dítě se čtyřma nohama a mužskými i ženskými genitáliemi!

Chudák!
Zdroj: profimedia.cz
Další šokující případ novorozeněte pochází opět z Indie. Jedná se o případ parazitického dvojčete. Dítě se narodilo s mužskými a ženskými genitáliemi a taky se čtyřma nohama. Miminko je jinak dle doktorů zdravé. Nyní lékaři i rodiče zvažují, zda miminko podstoupí operaci, při níž by byly odstraněny extra nohy a upraveny genitálie.

Rodiče z Indie s nadšením očekávali příchod svého již šestého potomka. Nastávající maminka Sulekha Mori měla opravdu těžký porod. Jenomže to ještě ani zdaleka nevěděla, co ji vlastně čeká. Její šesté děťátko totiž po porodu nevypadalo jako ostatní.

Oba rodiče byli zděšeni, když viděli, s jakými problémy se jejich dítě narodilo. Jejich nový člen rodiny se narodil se čtyřma nohama, mužskými a ženskými genitáliemi.

Porod proběhl přirozenou cestou, ale nikdo netušil, že je zdravotní stav miminka natolik vážný. Místo radosti se v očích obou rodičů objevil velký smutek.

Lékaři jsou přesvědčeni, že se jedná o parazitické dvojče. Rodiče ale ujistili, že když budou dítě operovat, bude stejné jako ostatní.

Související články

Další články