Jako za starých čarodějnických časů. Před třemi dny našli v anglickém hrabství Cornwall zřejmou oběť krvavých satanských rituálů. A protože v té době byl zrovna úplněk a oběť měla navíc jednu končetinu natřenou nabílo, nebylo pochyb.

Skupina uctívačů Satana si vybrala jen pár týdnů staré hříbě, které zohavili zaživa. Zvíře mělo vydloubané oči, vyříznutý jazyk, uřezané genitálie, rozpárané břicho a chybělo mu jedno ucho. Hříbátko leželo na vypálené trávě, kde byly jasné stopy po svíčkách stavěných do kruhu a do čarodějnického pentagramu.

Obřadu se podle policie účastnilo vícero lidí a nejspíš se opakuje s roční pravidelností, neboť zohavené starší hříbě, skoro už dospělého koně, našli v podobném stavu přesně před rokem. Navíc způsob provedení zohavení nasvědčuje tomu, že bylo prováděno tak, aby hříbě před smrtí co nejvíce trpělo.

Vzhledem k tomu, že Cornwall je zemědělská oblast a dodnes tam najdete mnoho farem s anglickými plnokrevníky a dokonce ještě tažnými koňmi, lidé se bojí, že uctívači Satana napáchají nevratné škody na jejich zvířatech. Stejně jim žádný pekelný kníže nikdy v ničem nepomůže.