Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jen pro mimořádně otrlé: Zázračně tipující potkan Lojza předvedl neuvěřitelné drama před zápasem s Lotyši! Chyběl centimetr a čekala nás dnes tutová prohra!

Legendární potkan Lojza, nalezenec, který uhodl šestnáct zápasů druhé basketbalové ligy žen a předevčírem neskutečně trefil vítěze v zápase se Švédy, připravil redakci nefalšované drama, při kterém se tajil dech.

Dlouhé vteřiny váhání a pak málem verdikt, který by znamenal pro naši veteránskou, pardon hokejovou reprezentaci v Soči skutečné fiasko.

Video nedoporučujeme slabším povahám a těm z vás, kteří si při sledování hororů musejí zakrývat oči. Zhlédnutí videa podstupuje každý na vlastní nebezpečí.

V případě, že Lojzův tip vyjde, stane se prvním potkanem v historii tipování, který se trefil devatenáctkrát v řadě včetně jmen střelců a žalmu, který si bude z Bible číst Jarda před zápasem.

Mohlo by vás zajímat

Další články