Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jen mě využívaly! Monika Štiková vymazala Ornellu a Charlottu ze života

+ Dalších 15 fotografií
Monika Štiková (46) to podle všeho nemá v posledních dnech lehké. I když se jí podle jejích slov daří v novém vztahu a odstěhovala se se svým zajíčkem, hokejistou Petrem (21), do Německa, s dcerami a exmanželem to nemá jednoduché. Veřejně válčí na sociálních sítích a Monika tentokrát promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz o detailech, se kterými se dcery zřejmě veřejně nepochlubí. Celý rozhovor sledujte dnes v magazínu Extra Focus.

Válka v rodině Štikově neutichá, právě naopak. Stupňuje se přes sociální sítě a Monika tentokrát v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o tom, jak těžké to s dcerami měla. Ničeho ale podle svých slov nelituje a je ráda, že si žije svůj život po boku mladého hokejisty v Německu.

Ornella (25) s Monikou se rozhádaly okamžitě poté, co se v televizi objevily první díly reality show Štiky. Pak se ještě konfrontovaly v živém vysílání a teď si nemůžou přijít na jméno. Ornela nechápe, proč její máma randí s klukem, který by mohl být jejím synem a celkově odmítá matčin životní styl.

I když se Charlotte delší dobu držela v ústraní a s matkou neválčila, před krátkou dobou se přidala na sestřinu stranu. Obvinily Moniku, že se nehumánním způsobem zbavila jejich domácích mazlíčků, konkrétně dvou koček, které vychovávaly od koťátek. Podle jejich slov je měla vyhodit někde u silnice a nechat na pospas osudu. Monika ale tohle všechno vyvrací!

„Kvůli stěhování jsem poprosila o hlídání kočiček a všichni (myslím tím Michala, Ornellu a Charlottu) mi řekli, že nemůžou nebo prostě nebudou. Vyřešila jsem to tedy hlídáním ex kamarádkou, která se o ně nepostarala. Jen díky mému hledání, volání a kontaktům se Sisi našla a Lili jsem vyzvedla od druhé kamarádky, kde byla na hlídání,“ popsala rozhořčená Monika a pokračuje dál!

„Takže humus s tím, že jsem kočičky vyhodila na ulici, je a byla obrovská lež! Ale co není lež, je to, že Michal, Charlotta a Ornella jen leželi, čuměli a mleli veřejně nesmysly a lži! Veřejnou omluvu asi čekat nemám, že?“ Monika je z celé kauzy rozhozená, ale jak sama říká, už jí to líto není.

V rozhovoru dokonce přitvrdila a prozradila, že veškeré náklady kolem domácnosti jako internet, plyn, vodu, elektřinu a další složenky hradila sama. Nemluvě o tom, že za dceru Charlotte měla dokonce platit dluhy! Jak k dluhům mladá boubelka přišla, není známo, ale Monika už své dcery zcela odepsala. Jak na tohle dcery zareagují?

CELÝ ROZHOVOR SLEDUJTE DNES V MAGAZÍNU EXTRA FOCUS.

Související články

Další články