Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Jen blázen svěří malé děti chlapovi! Do kin jde bláznivá komedie Daddy Cool

Daddy Cool, slavný hit Boney M, dal název nové bláznivé komedii o čtyřicátníkovi, který si doma založí jesle. Vede je hodně po svém a cigárko u toho neodkládá. Pokud máte děti nebo pokud se prostě chcete pobavit, určitě zajděte do kina. Daddy Cool má premiéru 16. května.

Jen blázen svěří malé děti do jeslí chlapovi a v komedii Daddy Cool to platí dvojnásob! Tátou na plný úvazek je tady totiž nezodpovědný floutek Adrien, kterému je mu čtyřicet let, život si snaží hlavně užívat, bez pořádné práce, zato vždycky na pohodu a tabáček. Jeho přítelkyně už ale chce děti a vedle sebe někoho spolehlivého a Adriena vykopne.

Adrien proto vymyslí plán, jak ukázat, že je dospělý a zodpovědný stejně jako ostatní. Založí si v jejich společném bytě soukromé jesle. Péče o malé děti nemůže být přece nic těžkého, jsou malé a jen spí. Jenže . . . děti se pohybují, dokonce každé jiným směrem. Jakmile můžou, tak se o něco praští. Umí být hlučné, oproti předpokladům celý den nespí, chtějí jíst, chtějí i pít, potřebují přebalit, a opět se pohybují a opět každé jiným směrem.

Adrien zůstává v klidu, cigárko za žádných okolností neodkládá a na každý problém najde nějaké originální řešení. Do rodičovských učebnic se pravděpodobně nedostane, ale šance na udržení dětí naživu tu nějaká je. A s ní i šance na návrat k přítelkyni.

Mohlo by vás zajímat

Další články