Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jen 1 % mužů se jí dokáže dívat do očí: Wendy se houpají na hrudi lapače pánských pohledů

Wendy Fiore: Na sociálních sítích rošťačí, že jí žádná nestačí
Zdroj: Instagram Wendy Fiore
+ Dalších 11 fotografií
Rošťanda

Patříte mezi horňáky? Pak je tahle galerie stvořená přímo pro vás. Stejně jako její hlavní hvězda, bohyně erotických snímků Wendy Fiore. Tahle Američanka to na sociálních sítích rozjíždí ve velkém. Je libo fotku nahoře bez? Pozor, článek otevírejte jen na vlastní nebezpečí. Sami fanoušci totiž potvrzují, že ze smyslné krásky pravidelně dostávají infarkt.

Wendy Fiore žhaví chlapy na Instagramu

Velká prsa lákají pohledy mužů a žhaví jejich fantazie do běla už odnepaměti. Pokud i vy patříte mezi horňáky, kteří mají rádi pořádné nárazníky, určitě si nad galerií smyslné Wendy Fiore zaslintáte. Tahle Američanka si přitom pánskou pozornost vysloveně užívá, na sociálních sítích rošťačí, že jí v tom žádná nestačí.

Na maxi prsa nalákala půl milionu fanoušků

Wendy Fiore se na Instagramu, kde ji sleduje přes 470 tisíc nažhavených fanoušků, nestačí předvádět. Tu vyšpulí rodačka z Chicaga do objektivu zadeček, jindy zase smyslně zapózuje jen v erotickém prádélku, někdy ale klidně i nahoře bez. Není tedy divu, že na sebe poutá nezvyklou, převážně mužskou pozornost. A fanoušci nestačí skládat téhle bohyni erotiky poklony a prosby o nějaké to rande.

"Tohle je tak nefér ke každé jiné holce," píší jí chtiví muži pod fotky. Jedni nabízejí modelce kvalitní sex, další romantické rande, jiní rovnou manželství. "Byl by z tebe perfektní polštářek," dojímají se a pokračují: "Jsi nejkrásnější žena, která se kdy na planetě Zemi narodila. Dostáváme z tebe infarkt." Nijak se ale nezdá, že by Wendy jejich vilné komentáře vadily, své snímky totiž dál sdílí ostošest a své maxi přednosti na nich vystavuje s nadšením.

Související články

Další články