Jelýtka dobyla Asia Express. Po výhře sklízí obrovskou vlnu podpory
Vavřinec Hradilek a Tomáš Slavík z týmu Jelýtka slaví vítězství. V dobrodružné reality show Asia Express prošli dobrými i zlými časy, které diváci hltali plnými doušky. Právě fanoušci jsou ze šampiónů štěstím bez sebe, což dávají hlasitě najevo na sociálních sítích.
Závěrečný díl Asia Expressu byl napínavý až do konce. Poté, co se na třetím místě umístil tým Něco jako pár, se do finálového klání dostal tým Jelýtek – Vavřinec Hradilek a Tomáš Slavík a tým Zrádců – Nicole Šáchová a Jan Tuna. A i když to pro pány nebylo nejjednodušší a udělali za celou dobu show pár chyb, téměř vždy do cíle dorazili jako první, a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Díky štěstí, ale především své šikovnosti, se Jelýtka stali vítězi první řady dobrodružné reality show.
Jelýtka zabodovala v Asia Expressu
Bezprostředně po výhře byla Jelýtka štěstím bez sebe. „Já cítím euforii, že se nám to po té strastiplné cestě podařilo,“ sdělil Tomáš, který následně přiznal, že si se svým parťákem ze začátku vůbec nevěřili: „Hned v první části jsme přemýšleli, že co nejdříve vypadneme a bude to hrozné a nakonec jsme ve finále a bereme první místo.“
Vavřinec si naopak velmi pochvaloval především atmosféru, a to především protože na velké finále se dostavili všichni soutěžící. „My jsme si strašně přáli to oslavit se všemi soutěžícími,“ pochvaloval si. Jelýtka si tak odnesla nejen nezapomenutelný zážitek, ale také 800 tisíc korun. Finanční odměnu si však nehodlají nechávat jen pro sebe. „Oba podporujeme dobročinné věci, takže většina peněz půjde tímhle směrem,“ zakončil Vavřinec.
Fanoušci jsou nadšení
Ve většině případů různých reality show se stává, že se fanoušci rozdělí na dva tábory. Jeden z nich výhru vítězům přeje, a ten druhý tábor nadává. Tentokrát je to však jinak. Na sociálních sítích není téměř nikdo, kdo by to Jelýtkům nepřál. „Zaslouženě! Přála jsem jim to od prvního dílu,“ napsala Lucie. „Obrovská gratulace! Za mě nejlepší tým,“ má jasno Jarmila. „Velká gratulace,“ popřála Aneta. „Moc jsme vám fandily a doma zavládla neskutěčná radost,“ uvedla Marie. „Moc jsem jim to přála,“ napsala Milena. „Dopadlo to skvěle, kluci jsou jedničky,“ pochvaluje si Lenka a další se přidávají.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Asia Express
Asia Express je dobrodružná reality show, ve které dvojice známých i neznámých soutěžících cestují napříč Asií s rozpočtem pouhé jedno euro na den.
Moderátoři a účastníci
Pořadem provázejí Jakub Štáfek a Václav Matějovský. Účastníci během závodu plní náročné úkoly, stopují, hledají ubytování a překonávají vlastní limity v zemích jako Laos, Kambodža či Thajsko. Vítězný pár získá finanční odměnu a titul šampiona soutěže.
Kdo vyhrál Asia Express?
Vítězi se stali Vavřinec Hradilek a Tomáš Slavík z týmu Jelýtka.
Související články

Jelýtka ovládla Asia Express. Oproti ostatním týmům měli velkou výhodu

Šílené zákulisí Asia Express: Jelýtka svým tempem odvařila kameramana

Zrádci odhalili drsné zákulisí Asia Express: Nejtěžší chvíle i Tuňákův velký strach

Strhující finále Asia Express: Vítězná Jelýtka ustála strach i zvracení, výhru dají na dobrou věc




































































