Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jeli pomoct kamarádovi, a tak je zastřelili před jejich tříletým dítětem! Jaký měli motiv?

Zdroj: twitter.com
Nepochopitelný zločin rozhořčil celé Spojené státy! Anthony Costner (24) a jeho žena Catherine (22) byli zastřeleni přímo před očima jejich tříleté dcery.

Policie zveřejnila informaci, že mladý manželský pár byl zabit poté, co odpověděl na volání o pomoc někoho z jejich známých. Nalezli je v autě v příkopu u silnice. Jejich vůz měl stále zapnutá světla.

Zatímco mladý tatínek byl střelen mnohokrát a zemřel rovnou na místě, tak Catherine zemřela na následky střelby až v nemocnici. Šokující na celém případu je fakt, že popravě přihlížela tříletá holčička. Tu naštěstí útočníci nechali naživu

Babička malého dítěte potvrdila, že rodiče vyslyšeli volání o pomoc někoho, koho znali, a odjeli uprostřed noci.

"Když jeli pomoct těm lidem, ať už měli jakýkoliv důvod, tak na ně vytáhli zbraň a můj zeť i dcera jsou teď mrtví. Její manžel byl střelen do obličeje, hlavy a ruky. Ji střelili do břicha. To vše před mojí vnučkou," řekla pro WXIA.

Bratr Catherine pak vypověděl, že pár vypadal při odjezdu opravdu nervózně

Policie zatím celý případ odmítá komentovat krom toho, že dvě úmrtí vyšetřuje jako vraždu. Internet je nyní plný teorií, proč se tragédie vlastně stala. Byl Anthony Costner součástí gangu? O tom se spekuluje nejčastěji.

Jenže proč by do noci odjel s manželkou i dcerou To nikdo neví.

Co si o případu myslíte vy? Souhlasíte, že šlo o mafii?

Související články

Další články