Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jela jako šílená! Pirátkou silnic je podle policie Krmenčíkova těhotná manželka Denisa

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
Případ uzavřen
Před nedávnem jsme vás jako první informovali o záhadné bouračce Krmenčíkova auta. Případ byl uzavřen a očití svědci, kteří si mysleli, že vidí z vozu vystupovat muže, se mýlili. Krmenčíkův vůz totiž podle policie řídila těhotná manželka Denisa (23).

Dne 20. května kolem půl třetí ráno došlo v ulici Dobrovolného na Praze 9 k dopravní nehodě způsobené vozem fotbalisty Michaela Krmenčíka (26). Krmenčík tam žije se svou rodinou, konkrétně s dcerou a manželkou Denisou, která podle policejního zápisu vůz řídila.

Ovšem sousedé a svědci autonehody, při které Land Rover poničil dopravní značku, kontejnery a čtyři auta, si myslí úplně něco jiného. Viděli z Krmenčíkova auta vystupovat záhadnou postavu muže. Podle svědků totiž auto rozhodně neřídila Denisa, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Jsou toho názoru, že škodu, která se vyšplhala na 165 000 korun, způsobil neznámý mladík, jenž z auta vystoupil.

Ale svědci mají smůlu a zřejmě měli asi jen bludy. Policie uzavřela případ s tím, že vůz řídila Krmenčíkova těhotná manželka. "Vyšetřovatelé zjistili, kdo při nehodě vozidlo skutečně řídil. Třiadvacetiletému řidiči byla v souladu se zákonem udělena finanční sankce v horní hranici sazby," uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan pro web Blesk. A tak se pirátkou silnic oficiálně stala Denisa Krmenčíková. Ostatně její jméno je už v prvním protokolu o nehodě. Místo toho, aby byla doma s malou dcerkou Claudinkou, když je tatínek na tahu, lítá po ulicích Prahy v autě a bourá značky a popelnice...

Související články

Další články