Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jel jako šílený, stálo ho to život: Fotbalista Rostislav Kadlec (†20) se zabil v autě

Zdroj:
+ Další fotografie
tragická nehoda
Na jihu Čech ve čtvrtek tragicky zahynul bývalý fotbalista Dynama České Budějovice, teprve dvacetiletý Rostislav Kadlec. Policisté jeho smrt přičítají nepřiměřené rychlosti, jakou se po silnici ve své škodovce řítil.

K tragické nehodě došlo ve čtvrtek u obce Strunkovice nad Blanicí. "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý 20letý řidič osobního vozidla Škoda Octavia, který dostal vlivem nepřiměřené rychlosti po projetí levotočivé zatáčky s vozidlem smyk, přejel na pravou krajnici a následně do protisměru, kde v tu chvíli projížděl řidič dodávky Ford Transit. Při dopravní nehodě bohužel mladý řidič vozidla Octavia utrpěl fatální zranění, kterým na místě nehody podlehl. Řidič a jeho spolujezdec z vozidla Ford Transit utrpěli přesně nezjištěná zranění, se kterými byli převezeni rychlou záchrannou službou do nemocnice. Dotčeným osobám byla na místě poskytnuta krizová intervence," uvedla mluvčí jihočeské policie Martina Joklová.

Rostislav pocházel z fotbalové rodiny, jeho strýcem je někdejší útočník Dynama Luboš Pecka (41). "Den přinesl jednu velmi smutnou zprávu. Ve dvaceti letech tragicky zahynul bývalý hráč našeho klubu Rosťa Kadlec. Upřímnou soustrast celé rodině. Rosťo, odpočívej v pokoji," uvedl klub na svém Facebooku. Kadlec šel za štěstím do angažmá do Rakouska, osud ale rozhodl jinak...

Související články

Další články