Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jejímu věku neuvěříte: Podívejte se, jak dnes vypadá Ufňukaná Uršula z Harryho Pottera!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Těžko hledat člověka, který by neznal sérii filmů o kouzelnickém učni Harrym Potterovi a jeho dobrodružství. Říkáte si, že od vzniku filmů neuplynula tak dlouhá doba? Tak se podržte, až zjistíte, kolik let je jedné z významných postav slavné filmové ságy.

Ufňukaná Uršula byla jednou z ústředních postav v druhém a částečně i v pátém pokračování slavné série. Šlo o ducha, který žil na bradavických dívčích záchodcích a ačkoliv se původně zdálo, že studentům jen ztěžuje život, byla nakonec nositelkou hrůzného tajemství Lorda Voldemorta.

Za zmínku rozhodně stojí, že i když byla ve filmu Harry Potter a tajemná komnata Uršula teprve dospívající školačka, její představitelka už měla dávno po třicítce. Herečka Shirley Henderson, která Uršulu hrála, totiž vypadá neobvykle mladě a namaskovat ji jako studentku kouzelnické školy tak nebyl takový problém.

Shirley Henderson však není známá pouze rolí Ufňukané Uršuly. Je to respektovaná divadelní a filmová herečka a na stříbrném plátně si naposledy zahrála v nejnovějším pokračování Bridget Jonesové. Když se podíváte na její fotky, jen těžko lze uvěřit tomu, že je jí dvaapadesát let. Podívejte se v galerii, jak jí to sluší.

Související články

Další články