Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jejich tempo zůstává vražedné! Legendární Kobra 11 a Semir Gerkhan jsou zpět

Pia Stutzenstein a Erdoğan Atalay v poslední řadě seriálu Kobra 11.
Zdroj: Se souhlasem RTL
+ Dalších 6 fotografií
Kriminálka

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné a vracejí se zpět. Legendární kriminálka Kobra 11 bude znovu bavit fanoušky, tentokrát však v sérii devadesátiminutových filmů. A co víc, opět se v ní představí oblíbený Erdoğan Atalay (55) v roli Semira Gerkhana.

Kobra 11 nekončí

Někdo by si mohl myslet, že po tolika letech a natočených epizodách je už dávno po Kobře 11, legendární kriminálka se ale opět vrací. Dálniční policisté tentokrát diváky potěší ve filmovém provedení. Zpět je i hlavní postava Semir, kterého tradičně ztvární herec Erdogan Atalay (55). Ten se přitom loučil s rolí ještě letos v srpnu.

Už příští rok se přitom oblíbený německý seriál vrátí v podobě několika celovečerních filmů. Každý z nich bude trvat devadesát minut, což jej oproti pětačtyřiceti minutám, kolik trvala vždy jedna epizoda oblíbeného seriálu, dvojnásobná délka. Kobra 11 je nedílnou součástí večerů všech krimi nadšenců už od roku 1996.

Vrací se i krásná parťačka

Po boku Semira Gerkhana se vystřídalo celkem devět parťáků. Ale až posledním byla žena. Po odchodu Paula Rennera přišla na scénu ve 25. sezoně Vicky Reisinger, se kterou Semir sloužil až do úplného konce seriálu. Půvabnou příslušnici dálniční policie ztvárnila německá herečka Pia Stutzenstein (32). I ta se spolu s filmovým provedením Kobry vrací.

Erdoğan Atalay, který má po svém otci turecké kořeny, začal navštěvovat dramatický kroužek už na základní škole. Později se ukázalo, že nešlo o pouhý dětský rozmar, a ve 21 letech už studoval herectví v Hamburku. Později se rodák z Hannoveru stal nejenom hercem, ale také úspěšným scenáristou a producentem.

Zlom v jeho kariéře nastal v roce 1995, kdy vyhrál konkurz na Semira Gerkhana, komisaře z legendární Kobry 11. V seriálu zůstal až do jeho konce a v roce 2016 se stal dokonce jeho producentem.

Související články

Další články