Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jejich snem byla krása, výsledek je děs: Těchto 11 lidí se nechalo zdevastovat plastikami

Jejich snem byla krása, výsledek je děs: Těchto 11 lidí se nechalo zdevastovat plastikami
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
fotogalerie
V dnešní době existuje jen málo moderních lidí, kteří nedělají něco pro svou krásu - ženy se líčí, muži si upravují vousy a jen málokdo nehubne. Někteří lidé si ovšem mysleli, že správnou cestou k dokonalému vzhledu jsou plastiky. Šli proto pod kudlu či pod injekci, výsledek je ale diskutabilní...

Pohnutky osob, které se svěřují do péče plastických chirurgů, bývají různé. Některé chtějí zastavit čas, jiné si plní sen o domněle dokonalém vzhledu a další zkrátka jen doufají, že se budou po zákroku cítit sebevědomější. V každém případě ale věří, že výsledek bude perfektní.

Ne vždy se však vše povede tak, jak má. Například slavnou módní návrhářku Donatellu Versace posedlost zákroky naprosto pohltila a dnes má do svého původního vzhledu daleko. Ba naopak se najdou i tací, podle kterých vypadá jako nabalzamovaná.

Není to ale jen tato ikona módy, kdo propadl plastikám. Zřejmě tím nejzvláštnějším plastickým stvořením je Jessica Alves, dříve Rodrigo, která se z mladého muže změnila v lidského Kena a následně v lidskou Barbie.

Fotky hrůzy

Do galerie se podívejte na osoby, podle kterých krása spočívá v umělosti. Co říkáte na obrovská prsa, křeččí tváře či dokonce muže, kterému jeden ze zákroků způsobil tříměsíční erekci?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy