Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jejich rozchod je jako kóma… Jaká je šance, že se Dara vrátí k Rytmusovi?

Rytmus možná chtěl dítě.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 59 fotografií
Když Česko a Slovensko oblétla zpráva o rozchodu hudebního páru Dara Rolins (45) a Patrik Vrbovský (41), málokdo tomu chtěl uvěřit. Jenže šlo tvrdou realitu. Jejich sedmiletý vztah se už neměl kam posunout, a tak oba vydali prohlášení, že jdou od sebe. Mnozí v tu chvíli přemýšleli, zda se k sobě nevrátí. Šance na návrat se ale blíží nule...

Redakce eXtra.cz oslovila předního českého psychologa přes vztahovou problematiku, který v rozchodu Dary a Rytmuse má celkem jasno. „Jde o přechozený vztah. Pokud v tom není dítě ani svatba, motivace udržet vztah ubývá,“ vysvětlil Jeroným Klimeš.

Navíc vztah poznamenalo i to, že Rytmus v posledních měsících hodně cestuje, což jim jen přitížilo. Šance na to, že by se k sobě oba umělci ještě vrátili jsou minimální. Odborně by se to dalo přirovnat ke kómatu. „Čím kratší je rozchod, šance tu jsou, čím déle jsou od sebe, jsou menší,“ dodal Klimeš.

V lásce sexy zpěvačky a drsného rappera jsou další faktory, které jejich soužití ovlivnily. Kdo ale čeká, že k sobě ještě najdou cestu, ten by se podle všeho měl obrnit obrovskou trpělivostí. Je vysoce pravděpodobné, že si oba řekli definitivní sbohem.

Související články

Další články