Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jejich novorozený syn prostě asi umře: Hokejistka Aneta si s partnerkou prochází peklem

Aneta Lédlová si prochází těžkým obdobím.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Bolest

Bývalá profesionální hokejistka Aneta Lédlová (27) si ve svém soukromém životě prochází opravdu těžkým obdobím, které nechce zažít žádný rodič. Někdejší reprezentantka Česka se totiž musí vyrovnat s tím, že její čerstvě narozený syn zemře. S bolestivou zprávou se svěřila svým fanouškům na Instagramu.

Bývalá hokejistka Aneta Lédlová, která před dvěma lety v pouhých 25 letech skončila aktivní kariéru, zažívá jedno z nejnáročnějších období ve svém životě. Se svojí životní partnerkou Joannou se musí smířit s tím, že jejich novorozený syn podlehne vzácnému onemocnění navzdory tomu, že se zprvu jevil jako zdravé miminko.

"Náš syn se narodil na první pohled a podle vyšetření zdravý, sice menší, ale zdravý. To se po třech týdnech změnilo a zničilo nám to život," řekla na úvod velmi emotivního vyjádření na svém Instagramu zdrcená Aneta. Lékaři totiž zjistili, že jejich milovaný synek má vzácnou genetickou vadu, která ho podle jejích slov postupně zabíjí.

Její syn nemá šanci

"Není šance, aby se vyléčil a mohl tak žít alespoň částečně normální život. Když jsme se to dozvěděly, tak se moje srdce rozpadlo na milion kousků, ale vždycky bude velký kus chybět. Kus, který se rozpadl společně s ním. Ten kus srdce bude navždy patřit jenom jemu," řekla na závěr nešťastná Aneta, jež společně se svojí partnerkou vychovává tříletou holčičku poté, co v Německu podstoupily asistovanou reprodukci.

Jak uvádí web TN.cz, Aneta Lédlová byla v roce 2021 u historického postupu českých hokejistek na zimní olympijské hry v Pekingu, kterých se následně také zúčastnila. Byl to její poslední reprezentační turnaj v kariéře. Kvůli sporům s vedením nároďáku a neudělené výjimce hrát mezi juniory s kariérou v roce 2022 skončila. V současné době se věnuje rodinnému životu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy