Dvě mladičké dívenky se vracely z nákupu domů a necelých 90 metrů od jejich domu je srazil řidič tmavého Volkswagenu Golf.

Podle informací na obě dívky čekala rodina na protější straně. Svědkové vypověděli, že dívky srazilo auto, které se v nestřeženém okamžiku přiřítilo velkou rychlostí a z místa nehody ujelo.

Dvanáctiletá Helina Kotlarová na místě zemřela. Jedenáctiletá Žaneta Kroková ležela ve vážném stavu v nemocnici, kde bojovala o život.

Bohužel z nemocnice přišla velmi smutná zpráva. Žaneta Kroková prohrála svůj boj. Řidič, který ujel z místa nehody, má tedy na svědomí dva lidské životy.

Rodina je smrtí obou dívek naprosto zdrcená. „Bože, proč jsi dal zrovna nám takovou bolest do rodiny. Vím, že ty holky chceš, potřebuješ další andílky, ale mají život před sebou,“ napsala jedna z příbuzných na sociálních sítích.

Podle deníku Manchester Evening News britská policie zanedlouho chytila pět mužů, kteří byli obviněni z nebezpečné jízdy. Jedná se o muže mezi 18–59 lety.

Tohle je opravdu velká tragédie, ze které se bude celá rodina vzpamatovávat opravdu dlouho. „Její tvář byla celá zkrvavená. Nedýchala. Maminka hladila její vlasy,“ popsala médiím devatenáctiletá sestra Sylva.