Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Její tělo je ve 40 letech dokonalé… Regina z VyVolených se proměnila do totální krásy

Je to fakt kočička…
+ Dalších 11 fotografií
Bývalá striptérka Regina Holásková (40) dala po delší době o sobě vědět... Před pár dny eXtra.cz informovalo, že Regina si letošní prázdniny užila plnými doušky. A odhalila své famózní křivky, které jí každá žena v jejím věku může jen tiše závidět.

Regina, která se před časem přejmenovala na Reginu Agia, se mimo jiné proslavila i svojí nestydatostí. Ve vile hříchů – v reality show VyVolení – se řadila k účastníkům nemajícím stud se odhalit před lačným okem kamery.

A to jí zůstalo! Naopak si je moc dobře vědoma toho, že její křivky jsou skutečně dokonalé a mnohé ženy na ně musí přihlížet s patřičnou dávkou závisti. Zkrátka genetická výbava, kvalitní strava a pravidelný pohyb se na Regině hodně podepsaly a o tom, že od dob konce soutěže vyrostla do krásy, svědčí i snímky, které jsme získali.

V minulosti se řadila k hodně kontroverzním lidem, když si žila podle svých pravidel. Dnes možná ze svých požadavků, které od života očekává, mírně ustoupila. Rozhodně pořád jde o jednu z nejhezčích finalistek reality show VyVolení, na kterou se dá s chutí koukat. Je jasné, že když se říká, že věk je jenom číslo, při pohledu na skvostnou figuru Reginy to v tomto případě platí dvojnásobně…

Mohlo by vás zajímat

Další články