Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Její štěstí navždy zadupala do země: Tohle je dívka, která Seleně Gomez zničila život!

Tohle je dívka, která Seleně zničila život!
+ Dalších 79 fotografií
Od března byli od sebe, ale Selena Gomez (25) stále potajmu doufala, že se Justin Bieber (24) nakonec uvolí, aby mu mohla opět zahřívat postel. Jenže pak se přiřítila Hailey Baldwin (21) a kanadskému zpěvákovi zamotala hlavu natolik, že se s ní tento týden zasnoubil. Pro už tak zdeptanou Selenu je to rána, z níž se možná nikdy nevzpamatuje. A kdo je vůbec dívka, která její životní štěstí pořádnou silou zadupala do země?

Dal přednost mladšímu masíčku a Selena Gomez doma mlátí hlavou do zdi. Byl to šok, když se Justin Bieber tento týden vyslovil a požádal o ruku Hailey Baldwin!

Učinil tak pouhý měsíc nato, co se dali dohromady. Znají se však o dost déle, byla to totiž právě Hailey, s níž v minulosti Bieber podváděl Selenu. Ta brala Justina jako osudovou lásku. Přes všechny útrapy, jimiž si kvůli němu prošla, plamínek vášně v jejím srdci nikdy nevyhasl.

„Můj život náleží naprosto a zcela tobě, vždycky pro mě budeš na prvním místě. Jsi láska mého života, Hailey, a nechtěl bych ho strávit s kýmkoliv jiným. Děláš ze mě o mnoho lepšího člověka. Už teď se nemohu dočkat té nejlepší životní etapy s tebou,“ vylil si dnes Bieber srdíčko a potvrdil tak zásnuby, o nichž se zatím pouze spekulovalo.

Selenu, jež s Justinem ze všech dívek prožila vůbec nejdelší soužití, musí tato slova ohromně bolet. Avšak Baldwin se sladké řečičky nesnaží vůbec mírnit, jako by ji bavilo už tak zdeptané zpěvačce ještě víc ubližovat.

Zatímco za velkou louží je za hvězdu, v českých luzích a hájích o Hailey nemá většina lidí ponětí. Docela úspěšně se živí jako modelka a proslavila se i účinkováním v několika televizních pořadech. A především jde o neteř amerického herce Aleca Baldwina (60).

Nelze nepodotknout, že Justin se musel asi totálně pomátnout. I když se ze Seleny pomalu ale jistě stává baculka, je asi tisíckrát půvabnější než Hailey. Vždyť se také po sociálních sítích už začínají šířit vtipy, že vedle sebe vypadají jako jednovaječná dvojčata!

Jestliže na tom Gomez už předtím nebyla psychicky dobře, teď se musí propadat až pod samotné dno. Drž se, Seleno, to zvládneš!

Mohlo by vás zajímat

Další články