Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Její srdce roztálo: Angelina Jolie se chce vrátit k Bradu Pittovi a stmelit rodinu!

+ Dalších 21 fotografií
láska navždy
Ačkoliv se zdálo, že po ošklivé rozvodové bitvě Angeliny Jolie (43) a Brada Pitta (55) už o sobě nebudou chtít herci ani slyšet, vše je nakonec jinak. Minimálně ze strany Angeliny, jejíž srdce zřejmě roztálo. Blízký zdroj z hereččina okolí totiž serveru thesun.co.uk prozradil, že vyjádřila přání se k Bradovi vrátit a stmelit rodinu do podoby, v jaké fungovala před ošklivým rozvodem.

Už je tomu dva a půl roku od chvíle, co se vztah Angeliny Jolie a Brada Pitta rozpadl. Jejich rozvod neprobíhal vůbec v poklidu a především bitva o děti byla pro oba psychicky vyčerpávající. Ačkoliv od jejich rozvodu uplynula už nějaká ta chvíle, stále spolu kvůli dětem musí komunikovat. Možná i proto se Angelina rozhodla, že se chce ke své životní lásce vrátit.

Zdroj z blízkého okolí Angeliny Jolie se pro server thesun.co.uk nechal slyšet, že se herečka nemůže ve svém životě posunout dál. Bez Brada se prý cítí sama a prázdná. To, že se chce k bývalému manželovi vrátit, svěřila nejen svým nejbližším, ale i samotnému Bradovi.

Brad Pitt ovšem o návrat k Angelině nestojí. Jeho city k ní už ochladly a šťastná rodinka, kterou herci tvořili, je nenávratně v tahu. Se svou bývalou manželkou chce ale kvůli dětem udržovat přátelský vztah. Navíc podle informací z posledních měsíců by Brad měl udržovat vztah s herečkou Charlize Theron.

Mohlo by vás zajímat

Další články