Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

JEJÍ SILVESTROVSKÝ OUTFIT VÁS DOSTANE DO KOLEN: Božské Emily Ratajkowski se dralo dokonalé poprsí na svobodu!

Z tohohle se tají dech.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Silvestr je velkým dnem a pro většinu lidí znamená nezapomenutelnou party. Příchod nového roku 2017 samozřejmě slavila i jedna z nejkrásnějších hereček Emily Ratajkowski. Pro pařbu si vybrala hodně odvážný outfit, ze kterého se draly její luxusní melounky na svobodu!

Emily Ratajkowski (25) je herečkou, která toho zatím moc nedokázala, ovšem byla schopna se dostat do podvědomí všech jiným způsobem. Pomohla jí k tomu její krása a také dokonalost poprsí. Neexistuje snad na světě muž, kterému by se tohle děvče nelíbilo.

Americká kráska vše podporuje dobrým marketingem na Facebooku. Tam nemá problém vkládat odhalené fotografie a akty. Jednoduše takové snímky, díky kterým mužům praskají poklopce. Výjimkou nebyl ani její silvestrovský outfit.

Klobouk a sklenku vína v ruce doprovázel smyslný top s obrovským výstřihem. Její dokonalá ňadra tak byla všem na odiv, což samozřejmě nikoho nepobuřovalo. Ono dívat se na nejdokonalejší přírodní poprsí světového šoubyznysu snad nikdy neomrzí…

Související články

Další články