Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jehovista Martin ze Survivoru školí Tomáše ze slušného chování. Drsná hádka plná výčitek

+ Dalších 6 fotografií

Pozor, článek je plný spoilerů. Dění v Survivoru nabírá na obrátkách. Každá další kmenová rada je čím dál tím víc napjatější a zdá se, že za to může hra Tomáše Weimanna. Právě na to naráží nejen technik Martin Konečný, ale například také Johana Fabišíková, kterou svými intriky dokonce dohnal k pláči. A to byl hlavní důvod nekonečné hádky během první kmenové rady po sloučení.

Čeho je moc, to je příliš. Právě tímto pořekadlem se, jak se zdá, začíná řídit každá kmenová rada v reality show Survivor. Po sloučení obou kmenů se teprve ukazuje, kdo jede podle svého počátečního plánu a kdo naopak začal jet hru sám na sebe.

Podle tvrzení Karolíny Krézlové a Josefa Kůrky se vydal na sólovou dráhu Tomáš Weimann, který k nim před třiceti dny přešel do kmene. Jenže nejsou jediný, komu se Tomášova hra přestává líbit. Na další kmenové radě po něm vyjel technik Martin Konečný a nebral si servítky.

Strhla se ostrá výměna názorů

"Z mého pohledu si se změnil ty. Když si přešel do kmene Hrdinů. Byl jsi neslušný, když si vyhrál s Hrdinama," začal výčitky Martin, než mu do toho Tomáš rychle skočil. "Prosim tě, ty kdybys byl na stejném místě jako já, tak děláš úplně to samé. Ty si žiješ tady v táboře, oni tě tam obskakujou a nikdy si nebyl vytržený z jiného kmene," odpověděl ostře Tomáš na Martina. "Ty jsi mohl vyhrát s Hrdinama a zareagovat slušně. Jenže ty ses těšil tak z toho vítězství, že si nás jako Rebely ponížil," reagoval Martin. "Ty jsi štěkal po holkách při soubojích makej, makej, makej," pokračoval dál. Tomáše ale k omluvě nepřiměl "Já vím, jak jsem se choval. Já jsem se k nim nikdy nechoval špatně," reagoval Tomáš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy