Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jeho hvězda jde hodně vzhůru! Hudebník Niko má další hudební hit…

Jsou tomu teprve dva měsíce, co zpěvák Niko vydal svůj hit GO, a už přichází s dalším singlem. Zatímco GO byl čistokrevný pozitivní letní hit, písnička Lay It On Me představuje mladého zpěváka ve zcela jiném světle. Jde totiž o čistokrevnou baladu!

Nebylo o něm sice krátce slyšet, Nko Jalauzidis ale rozhodně nezahálí. Po krátké odmlce nyní vydává nový singl Lay It On Me. “Písnička je o takovém tom pocitu, když se ti někdo líbí, cítíš, že mezi váma něco je, ale ten druhý pořád nedává jasně najevo své pocity. Tváří se, že tě taky chce, ale nikdy necítíš takovou tu jistotu. Proto refrén Lay It On Me. Je to takový výkřik, ať se už vyjádří, jak to teda je,” říká Niko, který tak po hitu letošního léta GO vydává podzimní melancholickou baladu.

“Písničky tvořím podle momentální nálady. Záleží na tom, čím jsem v tu danou dobu inspirovaný. Tenhle song sice není tematicky tak veselý jako GO, ale hezky jsme si s ním po produkční stránce pohráli,” říká Niko, který svým fanouškům slibuje další várku singlů.

“Jelikož bych rád předvedl, co ve mně je, chtěl bych v novém roce vydávat pravidelněji. Další veselejší písně plánuji, až se zase trochu oteplí. Do té doby mám připravených pár dalších neveselých,” slibuje Niko.

Na skladbu se podívejte ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články