Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Jeďte na červenou, zahoďte předsudky! 5 důvodů, proč to dát i přes zákaz

+ Další fotografie
tabu
Užívat si sexuálních radovánek v době, kdy vás navštívila Červená karkulka, je hodně velké tabu. Je to však velká škoda. Ano, někteří puritáni si budou ťukat na hlavu a další se hrozí, jak moc nechutné to je. Samozřejmě že se při tom musí držet určitá hygienická pravidla! Proč se někdy odvázat a jet na červenou?

Během cyklu bývají ženy nadrženější, a proto by to měli muži patřičně využít. Jak se říká, kde je chuť, je i vůle. Milovat se, nebo nemilovat se? To je otázka! My vám však dáme jasné signály, proč to alespoň jednou zkusit!

Samozřejmě že nejdůležitější je před červenou jízdou hygiena. Vaše vagina je náchylnější na různé infekce, takže sprcha před i po je nutností! A pokud se štítíte menstruační krve, můžete si to rozdat rovnou ve sprše.

Nezapomínejte však na to, že krev vás neochrání ani před těhotenstvím. Dejte si tedy pozor na nechtěné otěhotnění. Proč však ale sex při menstruaci zkusit? Máme pro vás 5 důvodů, kvůli kterým to budete chtít rozhodně vyzkoušet! Odvažte se a jeďte na červenou!

1. Vzhledem k tomu, že mnohým ženám pomáhá orgasmus proti bolesti, můžete si jím v období menstruace ulevit od nepříjemných kře­čí.

2. Při menstruaci, v důsledku hormonálních změn, dochází k prudkému nárůstu ženského libida.

3. Během menstruace je intenzita ženského orgasmu nejsilnější.

4. Mužské sperma obsahuje hormony uvolňující dělohu, díky čemuž z ní krev odchází rychleji a menstruace tak končí zpravidla dříve. Zabijete dvě mouchy jednou ranou.

5. Sex během menstruace je také trochu jiný než ten „klasický“, čímž zabojujete proti stereotypu.

Mohlo by vás zajímat

Další články