Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jedovatá Agáta Hanychová už je jako Soukup: Navezla se do Jitky Čvančarové

Agáta Hanychová se pustila do proporcí Jitky Čvančarové.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress/Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
kritika

Zdá se, že si nesourodý pár Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) našli společné hobby, a tím je hejtování celebrit. Jaromír tak činí hned v několika svých pořadech v televizi Barrandov, Agáta zatím jen v jednom svém pořadu rovněž v TV Barrandov. Ten nese název Holčičky a zdá se, že v něm má jít o vaření. V tomto případě ale šlo spíš o škvaření a  grilování Jitky Čvančarové (44). 

Agáta Hanychová se rozhodla svůj pořad Holčičky pojmout jako jakéhosi křížence kurzu vaření pro snažilky a bydlenky a "talkshow", se kterou by si nezadala nejedna pavlačová drbna.

V sobotním dílu pořadu, v němž se jala vyrábět bramboráky, se neváhala otírat o sexuální orientaci Štefana Margity, o čemž jsme informovali, ale odskákala to také například Eliška Bučková nebo Ivana Gottová. Nejvíce si ale Agáta vychutnala oblíbenou herečku Jitku Čvančarovou.


Agáta si nebere servítky

"Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale," spustila Agáta nemilosrdně. "A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky," přisadila si s narážkou na filmový festival, na němž na sebe Jitka pravidelně strhává veškerou pozornost. "Mně ona připadá úplně příšerná," má jasno Hanychová.

Podobně drsný je ve svých pořadech Jaromír, který si vzal naposled na paškál České slavíky. V jednom z dílů svého pořadu Vip svět speciál v něm nařkl Terezu Pergnerovou z braní drog, Aleše Hámu nazval slizounem a řešil také sexuální orientaci Ondřeje Sokola.

Jeden rozdíl by se mezi Soukupem a Hanychovou ale najít dal. Zatímco Jaromír si za svými slovy stojí, Agáta pro eXtra.cz trvdila, že se slova na adresu Margity či Čvančarové dostaly do pořadu nějakým záhadným nedopatřením a před vysíláním měly být tyto scény vystřiženy.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy