Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Jednoznačně vládne Varům: Monika Koblížková opět překvapila, shodila svou nádhernou hřívu!

Není divu, že je Leoš tak vysmátý! Má tu nejstylovější holku
ze všech!
Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Monika s Leošem jsou letos ve Varech jasně nejobletovanějším a nejsledovanějším párem. Mohou za to především Moničiny outfity, které si do Varů pečlivě zvolila. Nejprve to byly vyzývavé šaty, které odhalovaly téměř všechno, pak se pro změnu zahalila od hlavy až k patě. Včera navíc šokovala novým sestřihem.

Monika Koblížková je letos ve Varech samé překvapení. Doposud na sebe vždy strhla pozornost, kam přišla. A to nejen díky dokonalým outfitům, ale také díky své bujné hřívě. Na červeném koberci působila s dlouhými vlasy jako Pocahontas z Disneyeho pohádky.

Pocahontas ovšem podle všeho odzvonilo a Monika všechny překvapila v krátkém účesu. Uprostřed festivalu se nechala šmiknout na mikádo, aby tak doladila k dokonalosti svůj další outfit. A výsledek? Pozitivní reakce fanynek hovoří za vše.

Už to tak trochu vypadá, že téhle dámě sluší snad úplně všechno. A navíc je to právě Monika," kdo udává nové trendy":https://www.extra.cz/…a-az-po-paty, nikoliv přítomné herečky nebo modelky. Vůbec bychom se nedivili, kdyby posloužila jako inspirace a žen s mikádem by začalo přibývat.

Krátký sestřih se na léto totiž docela hodí a je patřičně šik. Ale ta bohatá kštice! Po té se nám bude trochu stýskat. Na druhou stranu, jsou to jen vlasy a ty dorostou. Mnohem důležitější je fakt, že víme, kdo letos jednoznačně ovládá Vary. Well done, Moniko, well done.

Mohlo by vás zajímat

Další články