Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Jednou na hudebním táboře jsem si strčila flétnu do… Jak se dnes má zvrhlá zrzka z filmu Prci, prci, prcičky?

+ dalších 4 fotografií
Tahle hláška je kultovní! Na první pohled nenápadná Michelle Flaherty nudila celý večer panice Jima svými historkami z tábora. Už ji ani neposlouchal, když na něj vypálila, kam si strká svoji flétnu, aby se uspokojila. Z nenápadné zrzky se stala v tu ránu šílená dračice a už si táhla svého nového kluka do postele. Aspoň si na ni každý pamatuje z filmu Prci, prci, prcičky. Ale jak se jí daří dnes?

Dneska je z herečky Alyson Hannigan (42) dvojnásobná máma a vypadá jako reklama na štěstí. V roce 2003 si vzala herce Alexise Denisofa, kterého potkala během natáčení seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Jsou spolu dodnes a mají dvě krásné dcerky.

Sama Alyson ale takovou idylku v rodině neměla. Její rodiče se rozvedli, když jí byly dva roky a od té doby žila hlavně s matkou. Nakonec vystudovala v Kalifornii psychologii, ale touha po herectví byla větší. Debutovala ve filmu Má nevlastní matka je mimozemšťan, ale prorazila až jako nejlepší kamarádka Buffy. Zrzku Willow puberťáci milovali, a tak brzy dostala další nabídku.

A její další známou rolí byla právě postava nadržené Michelle z hudebního tábora. Na první pohled nudná holka, která ale svého budoucího přítele, panice Jima, dostane do kolen! Pak herečka tak trochu zmizela a znovu zazářila až v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde hrála celých 206 epizod umělkyni Lily.

Alyson se fanoušci dočkají v nejnovějším filmu Modern Love.

Herečka si dodnes uchovala svůj výraz uličnice a z andílka se dokáže stát ďáblíkem za setinu vteřiny. A nic na tom nemění to, že je jí dnes přes 40 let.

Zajímají vás další osudy holek z Prciček?

Krásnou Nadiu najdete TADY a sexy blondýnku Taru zase ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články