Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jednou na hudebním táboře jsem si strčila flétnu do… Jak se dnes má zvrhlá zrzka z filmu Prci, prci, prcičky?

+ Další 4 fotografie
Tahle hláška je kultovní! Na první pohled nenápadná Michelle Flaherty nudila celý večer panice Jima svými historkami z tábora. Už ji ani neposlouchal, když na něj vypálila, kam si strká svoji flétnu, aby se uspokojila. Z nenápadné zrzky se stala v tu ránu šílená dračice a už si táhla svého nového kluka do postele. Aspoň si na ni každý pamatuje z filmu Prci, prci, prcičky. Ale jak se jí daří dnes?

Dneska je z herečky Alyson Hannigan (42) dvojnásobná máma a vypadá jako reklama na štěstí. V roce 2003 si vzala herce Alexise Denisofa, kterého potkala během natáčení seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Jsou spolu dodnes a mají dvě krásné dcerky.

Sama Alyson ale takovou idylku v rodině neměla. Její rodiče se rozvedli, když jí byly dva roky a od té doby žila hlavně s matkou. Nakonec vystudovala v Kalifornii psychologii, ale touha po herectví byla větší. Debutovala ve filmu Má nevlastní matka je mimozemšťan, ale prorazila až jako nejlepší kamarádka Buffy. Zrzku Willow puberťáci milovali, a tak brzy dostala další nabídku.

A její další známou rolí byla právě postava nadržené Michelle z hudebního tábora. Na první pohled nudná holka, která ale svého budoucího přítele, panice Jima, dostane do kolen! Pak herečka tak trochu zmizela a znovu zazářila až v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde hrála celých 206 epizod umělkyni Lily.

Alyson se fanoušci dočkají v nejnovějším filmu Modern Love.

Herečka si dodnes uchovala svůj výraz uličnice a z andílka se dokáže stát ďáblíkem za setinu vteřiny. A nic na tom nemění to, že je jí dnes přes 40 let.

Zajímají vás další osudy holek z Prciček?

Krásnou Nadiu najdete TADY a sexy blondýnku Taru zase ZDE.

Související články

Další články