Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jednoduchý zákrok, velká tragédie: Zdravý muž se z děčínské nemocnice vrátil jako mrzák

Zdroj: Mapy.cz
příšerný případ
Tenhle příběh vhání slzy do očí! Muž (76) v důchodovém věku byl zdravý, pořád něco dělal, jenže po návštěvě nemocnice v Děčíně se mu život otočil vzhůru nohama. Banální zákrok se v mžiku proměnil v obří tragédii. Sestra seniorovi píchla záhadnou injekci, po které přestal cítit nohy a trpěl nesnesitelnými bolestmi!

Senior (76) šel v roce 2017 kvůli pásovému oparu do děčínské nemocnice. Dostal infuzi, po které ho měla přestat bolet hlava, dalšího dne ho však přivezla záchranka zpátky. Pak se to stalo!

Jak řekl muž webu irozhlas.cz, jenž na případ upozornil, do nemocnice se vracel kvůli bolestem. Zdravotní sestra mu při druhé návštěvě podle jeho slov píchla injekci do zad. Neporadila se s lékařkou a dosud nikdo netuší, o jakou látku se jednalo.

Když se ráno probudil, zmítal se v příšerných bolestech a nedokázal se postavit na nohy. „Vůbec jsem je necítil, volal jsem ženě: Já nemám nohy,“ popsal strašlivý zážitek zmíněnému portálu. Po dvou operacích se mohl senior vrátit domů, několik měsíců měl ale velké problémy s pohybem. Bez pomoci okolí by se o sebe postarat nedokázal.

Jeho příbuzní podali trestní oznámení a sestra už byla obžalována z ublížení na zdraví z nedbalosti. Vinu však stejně jako nemocnice, ve které stále pracuje, popírá. Hrozí jí až rok za mřížemi a zákaz činnosti.

Související články

Další články