Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jednodílnými plavkami maskuje faldíky: Selena Gomez se snaží vypadat sexy, ale marně!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 114 fotografií
Marná snaha
Deprese je zpátky? Místo toho, aby se Selena Gomez (26) u bazénu usmívala a užívala si slunných dnů, se zarmoucenou tváří chodila sem a tam. Navíc je patrné, že přes úpornou snahu se jí nedaří zhubnout. V bikinách faldíky na fotkách maskovala dobrým úhlem, tentokrát neriskovala a vsadila na jednodílné plavky.

Se Selenou Gomez (26) je to po propuštění z psychiatrické léčebny jako na houpačce. Ohlásila hudební návrat, začala makat na své postavě a pověsila tesknění po Bieberovi (24) na hřebík. A najednou je zase všechno jinak?!

Na dovolené v Mexiku, kde slavila zásnuby své kamarádky, se dvakrát ukázala v plavkách. V bikinách se fotila jen tak, aby zakryla kila navíc, podruhé už vsadila na jistotu a k bazénu vyrazila v jednodílných plavkách. Jenže jiné nebyly jen ty, ale i zpěvaččina nálada.

Žádný smích, jen smutek v očích a bezcílné bloumání kolem hotelu. Těžko říct, co smutek v Seleně vyvolalo. Že by za tím stála marná snaha o zbavení se špíčků? Vzhledem k tomu, že dává přes 6 tisíc korun za hodinu cvičení, by se tomu snad ani nešlo divit.

Ať už šlo o cokoliv, práce na nové muzice Selenu dozajista zase rozradostní. Když bude v posilování pokračovat stejně usilovně jako dosud, jistě se brzy opět pochlubí plochým bříškem, jaké mívala. I nevyléčitelnému lupusu navzdory!

Související články

Další články