Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jedno z trojčat z Přátel vyrostlo do krásy: Alexandria je dnes hvězdou TikToku

Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)/archiv Alexandrie Cimoch
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Od natočení seriálu Přátelé uběhly už dlouhé roky a herci se samozřejmě změnili. Největší proměna je ovšem viditelná u herců, kteří v oblíbeném sitcomu neměli jedinou větu - byli totiž ještě děti. V šesté sérii, když Phoebe hlídala trojčata, která porodila svému bratrovi, si tyto rozkošné ratolesti zahrála čtyřčata. Jedno z nich, Alexandria Cimoch (21), je dnes hvězdou sociálních sítí, především pak TikToku.

V roce 1999 se natáčela šestá série Přátel a na scénu se vrátila trojčata, která Phoebe v předchozí sérii porodila svému bratru Frankovi. Tyto rozkošné děti si zahrála čtyřčata, tři kluci a jedna dívka, kterým je dnes už 21 let. Alexandria Cimoch vyrostla v krásnou ženu a je hvězdou sociální sítě TikTok

O tom, že ona a její bratři byli součástí tak slavného seriálu, se Alexandria rozpovídala na Instagramu i TikToku. „Jsem velmi šťastná, že můžu říct, že jsem si zahrála v tak ikonické show. I když by mě samozřejmě nikdo na ulici nepoznal,“ napsala Alexandria v jednom ze svých příspěvků.

Je zvykem, že roli malého dítěte si obvykle ve filmech či seriálech zahrají dvojčata, která se v záběrech v případě nutnosti střídají. Podobné to bylo i s trojčaty, jedno zkrátka bylo v zákulisí a kdyby náhodou jedno z miminek na scéně nemělo náladu hrát a plakalo, bylo by vystřídáno. Ačkoliv diváci vidí tři děti, ve skutečnosti si v epizodě Joey a Porsche zahrály děti čtyři.

Vyrostla do krásy

Z Alexandrii vyrostla nádherná žena, která má krásy na rozdávání. Fanoušci Přátel jsou z ní nadšení a doufají, že se jednoho dne setká s Matthewem Perrym, kterému coby Chandlerovi v seriálu seděla na klíně. Taková setkání dávných kolegů totiž příznivce vždy potěší. Podívejte se do galerie, jak je dnes Alexandria krásná.

Související články

Další články