Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jedno z nejsledovanějších videí posledních dnů! Sedmitýdenní prcek naprosto odrovnal svou maminku

Maminky mají většinou strach, že jejich dítě nechce mluvit a je opožděné. To rozhodně není případ Toni McCann (36) z Irska. Její synek je na světě pouhých sedm týdnů a už řekl své první slovo. Podívejte se, jak mu to jde.

Toni a Paul McCannovi z Irska jsou na svého syna Cilliana opravdu velmi pyšní. A mají k tomu pořádný důvod. Jejich video obletělo svět. Aby sedmitýdenní dítě říkalo slova, totiž není vůbec obvyklé.

Maminka na malého Cilliana mluvila tak dlouho, až jí odpověděl. Dokázal bravurně napodobit její HELLO. Dojemný příběh zveřejnil britský Daily Mail.

Děti většinou začínají mluvit kolem 18. měsíce svého života. To zvládnou tak šest základních slov. Co bude vyvádět v osmnácti měsících malý Cillian, je otázkou.

„Pořád se na mě díval. Zdálo se, že mi rozumí a že chce také něco říct. Když ale opravdu řekl HELLO, tak mě to úplně šokovalo,“ přiznala se maminka novinářům.

Mohlo by vás zajímat

Další články