Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jedno dvojče dali sousedce a druhé si nechali. Teď se sestry setkaly po 42 letech!

Dvojčata byla rozdělena půl roku po narození.
Zdroj: profimedia.cz
Sestry Ji-Young Kand a Mi-Young Ha se setkaly po dlouhých 42 letech. Půl roku po porodu byly totiž rozděleny, protože na jejich živobytí neměla jejich matka peníze. Jedno dostala sousedka, která se pak odstěhovala neznámo kam.

Dvojčata z Koreje se narodila před 42 lety matce, která neměla na jejich život peníze. Proto dala jednu holčičku sousedce, když jí bylo půl roku. Jenže sousedka se jednoho dne odstěhovala a nikomu neřekla kam. "Nevěděli jsme, kam šla, nemohli jsme nic dělat,“ řekla matka dvojčat.

Ji-Young Kang, kterou unesla sousedka pryč, se dozvěděla, že je adoptovaná, až před sedmi lety. Celý život věděla, že má dvojče, ale nemohla svoji rodinu najít. Na stopu ji navedla až kamarádka, která jí řekla, že ve městě Uslanu viděla ženu, která jakoby jí z oka vypadla. Dokonce měla i stejné pohyby a hlas.

Ji-Young Kang začala po své sestře pátrat a obrátila se i na policii. Ta zveřejnila podobiznu ženy na sociálních sítích a vyvěsila v okolí. Na policii se ozvala žena, která v portrétu poznala svoji bývalou sousedku. Netrvalo to dlouho a obě dvojčata i jejich matka se setkaly na policejní stanici. Ženy teď budou zřejmě dohánět to, co za celých 42 let zameškaly.

Související články

Další články