Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jedno dítě od krve, druhé spí jako čokl: Tak to nemají ani prasata, řvalo se ve Výměně

Jedno dítě od krve, druhé spí jako čokl: Tak to nemají ani prasata, řvalo se ve Výměně
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
osm očí
Veronika (30) a Monika (30) z nejnovější Výměny manželek budou na nože. Mezi osmi očima zazní slova jako hovado, čokl, bordel nebo prasata. Padne i obvinění z psychického týrání jednoho syna a zanedbávání péče o druhého. Víme, co přesně se mezi rodinami z Milovic a Liberce u jednoho stolu semele!

Rodinu z Milovic tvoří Monika (30), Tomáš (50), Dominik (7) a Pepa (2), tu z Liberce Veronika (30), Vojta (41), Bára (10) a Veronika (1,5). Ostrá Výměna manželek skončí kvůli strachu o životy dětí předčasně!

Šokovaná Veronika vyčte Monice všechny chyby mezi osmi očima od plic. "Strachovala jsem se o svoje holky, ty vole, jak to tam u nás dopadne. Víš, v jakým stavu jsi mi předala svoji domácnost, ty vole? A děti? Jedno dítě psychicky týraný a druhý dítě se mi tam škrábe do krve s atopickým ekzémem, ty vole," začala hned drsným obviněním z trýznění synů.

Monika se bránila dost nešťastně: "Ale atypickej (Monika opravdu zaměnila slova atopický a atypický, pozn. red.) ekzém je ten, že se drbe. A to nejde vyléčit." Jenomže Veronika se vytasila s argumentem, který už nešlo přebít. "Ty vole, já jsem ti to děcko dala do kupy během tejdne, to děcko teď vypadá úplně normálně," uzemnila špindíru Moniku.

Děcko spí jak čokl

Tvrzení o týrání synů ještě Veronika rozvinula. Sedmiletý Dominik má spát jako pes a nemá ani polštář. Monika navíc prý vůbec neřeší jeho problémy se zrakem, jež v budoucnu mohou přerůst v o mnoho horší potíže.

"Proč je Dominik tak vyschízovanej, proč tam spí jak čokl na matračce, ty vole? Proč nemá ani kloudnej polštář? Tobě to přijde normální, v jakým stavu jsi mi dávala děti? Proč mu, ty vole, dáváš žrát jenom ty chemický hnusy, vole, s tabletem? To děcko špatně vidí, tomu takhle jezdí oči," řvala už Monika až nepříčetně.

Hovado, jste horší než prasata

Veronika závěrem zasypala Moniku a Tomáše dalšími nadávkami, které ale soudě dle jejich mlčení byly zcela namístě. "Já jsem se u vás štítila, dva dny jsem tam pila jenom z flašky. Ty hovado, vole, víš, co je zespoda talíře, co tam máš naneseno za bordel? Tak nežerou skutečně ani prasata!" uzavřela.

Tomáš se nezmohl na žádnou odpověď, Monika se jen s vykulenýma očima zeptala: "Tím chceš říct, že mám jako doma špínu?"

Jisté je, že u této Výměny manželek nuda rozhodně hrozit nebude.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy