Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jedno dětské video odkrývající nepříjemnou a nečekanou pravdu: Polovyvinuté lolitky rapují o tom, jak jim sláva zničila život!

České napodobitelky stylu pedoikony Miley Cyrus se vžily do role šoubyznysových hvězdiček a s pomocí svých tatínků natočily video, jak by se chtěly vidět, kdyby byly známé.

Tehdy v roce 2010 s tím vzbudily mírnou senzaci, ale dnešní publikum je už mnohem poučenější o něco drsnějšími „skandálními pedovidei“. Dnes už jsou slečny coby možné české ikony dospívajících jistě nepříliš atraktivní, protože už jim díky přírodnímu působení narostla prsa a zadek.

V současnosti již neexistující teenagerovská skupina Diamond Cats nám ukazuje, jak je to velmi těžké, když je někdo slavný, a zároveň že je to to, co chce mnoho lidí nejvíc.

„Prostě chtěla všechno mít a nestihla to pochopit,“ poukazují děvčátka na častý problém, který se vyskytuje nejen v českém veřejném životě. Od té doby už si děti odkoncertovaly několik vystoupení v obchoďácích a dle našich informací se už věnují důležitějším věcem, třeba balení kluků nebo přípravám na středoškolské písemné práce.

Úsměvné video plné moudrých dětských ponaučení a vidění světa slavných si nyní můžete pustit exkluzivně na eXtra.cz, a to teď hned.

Související články

Další články