Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jednání Prymuly a Faltýnka v nóbl podniku: Kolik dáte v Rio's za jídlo?

Jednání Prymuly a Faltýnka v nóbl podniku: Kolik dáte v Rio's za jídlo?
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Aféra
Od pátečního rána téměř nikdo neřeší nic jiného, než středeční jednání ministra zdravotnictví Prymuly s Jaroslavem Faltýnkem. Ministr byl zachycen, jak opouští jednu z pražských restaurací v době, kdy mělo být dávno zavřeno. A v jakém že podniku vlastně Prymula byl?

Páteční ráno bylo pro celou Českou republiku velmi zajímavé a překvapivé. Titulka Blesku obletěla celou zemi extrémní rychlostí a ihned se spustila lavina kritiky na účet pana Prymuly Ten si v středu nočních hodinách vyrazil do jedné z pražských restaurací na jednání za Jaroslavem Faltýnkem

Prymula nejprve tvrdil, že netušil, že za Faltýnkem jede do restaurace. Později se hájil se slovy, že nic špatného neprovedl a že rozhodně žádná opatření neporušil. I tak Babiš i Hamáček volají po jeho rezignaci.

Restaurace Rio's

Šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek vybral pro místo schůzky vcelku noblesní podnik. Rozhodně nevysedávali v žádné levné putyce. Na porušení vládních opatření si vybrali podnik na úrovni. Restauraci Rio's si možná Faltýnek vybral také i proto, že majitelem je jeho známý Raimond Špunda.

V Rio's si můžete dát předkrm za zhruba tři stovky a hlavní jídlo za 500 až 1000 Kč. Uvnitř se všechno blejská a zkrátka to vypadá jako někde na zámku.

Související články

Další články