Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jedna z největších hvězd českého MMA se otestuje v K1! Budou to bomby, říká talentovaný Viktor Pavlíček

+ Další fotografie
Je to chlap jako hora a rozhodně se řadí ke špičce české MMA scény. Řeč je o Viktoru Pavlíčkovi (32), který se jako jeden z mála pyšní úctyhodnou bilancí vítězných zápasů ve smíšených bojových uměních. Teď se ale otestuje v jiné bojové disciplíně - v K1.

I když jeho vizáž hovoří o tom, že je to bojovník tělem i duší, umí být neskutečně vtipný. Šampion v nejprestižnější české asociaci GCF Viktor Pavlíček aktuálně vymění oktagon za šestnáct provazů. Utká se v disciplíně K1, ve které oproti „kleci“ nemá tolik zkušeností. „Galavečer bude v Lucerně a to je i to, proč jsem na nabídku zápasu kývl. Je to legendární místo, kde se konalo mnoho prestižních zápasů. Lucerna k bojovým sportům patří,“ vysvětlil Pavlíček, který se řadí k nejlepším českým těžkým vahám současnosti.

Kromě toho je úspěšným podnikatelem. „Provozuji bezpečnostní agenturu Euromafas Security Service, která se zaměřuje na hlídání objektů a osob. A vlastním tělocvičnu Pro7sport, takže tím, že mám velké množství aktivit, nemohu být časově sportovcem na sto procent. Když mám ale zápas, do přípravy dávám všechno,“ vysvětluje talentovaný bojovník, který se po duelu v K1 chce vrátit zpět do oktagonu.

Jaké jsou jeho cíle? A co si myslí o nedávném souboji Karlose Vémoly s Petrem Ondrušem? To a mnohem více se dozvíte v exkluzivním videorozhovoru.

Související články

Další články