Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jedna z nejsledovanějších YouTube hvězd šla pod kudlu: Nechala si pořádně přifouknout hrudník

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
plastika prsou
Veronica Biasiol (20) patří mezi nejsledovanější youtuberky v Česku. Veronica má obrovskou základnu fanoušků, ale zároveň jí dost lidí nemůže přijít na jméno a je jedno, jestli se jim nelíbí její vzhled, líčení nebo estetické zákroky. Biasiol se nyní rozhodla, že si nechá zvětšit prsa, což na sociálních sítích vyvolalo dost velký rozruch.

Veronica Biasiol je jednoznačně nepřehlédnutelná a pokaždé, když se někde objeví, je kolem její osoby pořádný šrumec. Na sociálních sítích ji sleduje více než sto padesát tisíc sledujících a svoji kariéru influencera má pěkně našlápnutou.

Všechno není ale tak růžové a zalité sluncem, jak by se mohlo zdát. Spousta hlavně mladých dívek Veronicu obdivuje a je pro ně vzorem, najdou se ale i takoví, kteří ji doslova nemohou vystát. Veronica jim vadí prakticky vším.

Je jí vyčítána sebeprezentace, líčení, drobné zákroky a vlastně všechno, co se kolem ní děje. Veronica je ale proti takovým lidem obrněná a kašle na ně. Nedávno přiznala, že si nechala zvětšit rty a před pár dny podstoupila plastiku prsou.

Jak sama zmínila, splnila si tak jeden ze svých největší životních snů. S velkými prsy je nadmíru spokojená a nemůže si je vynachválit. A proč ne? Se svým tělem ať si Veronica dělá, co se jí zlíbí.

Související články

Další články