Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jedna z nejpůvabnějších SuperStar Lucie Bikárová: Krátký románek se členem štábu během natáčení klipu

Jedna z nejpůvabnějších SuperStar Lucie Bikárová: Krátký románek se členem štábu během natáčení klipu
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
SuperStar
Lucie Bikárová je známá především z pěvecké show SuperStar, které se zúčastnila v roce 2020. Lucie se sice do finále nedostala, ale úspěšně se snaží probojovat vlastní cestičku. Nedávno nazpívala nový videoklip s Honzou Bendigem (26), kterému ovšem předcházela menší milostná eskapáda.

Videoklipem přímo z Tuniska se nyní může pochlubit zpěvák Honza Bendig (26) s finalistkou SuperStar Lucií Bikárovou

Česká Ariana Grande, jak se Lucii často přezdívá, se během natáčení zamilovala do člena štábu Nikity Rubleva. Jejich románek ale nevydržel ani do vydání videoklipu, a ještě před premiérou se pár rozešel. Honza už je naopak celých sedm let šťastně zadaný.

Realizace písně a videoklipu proběhla velmi narychlo. "Šest dní před odletem nám tuniská vláda zavolala, že povoluje natáčení klipu na jejich území. V té době ale ještě nebyl připraven žádný song, a tak jsem rychle oslovil Lucku ke spolupráci a složil, otextoval a nahrál písničku Dokola," vzpomíná Bendig.

Honza Bendig má nyní za sebou dovolenou ve Švýcarsku, ale své sousedce Monice Bagárové (26) o ní bude vyprávět leda po telefonu, je totiž nakažená koronavirem

"Když mi Monika napsala, že je pozitivní, byl jsem v šoku. Ona byla člověk, který se před nákazou nejvíc chránil a dával si pozor. Kolikrát, když jsem se viděl s někým cizím, se nechtěla týden vidět, aby měla jistotu, že jsem zdravý. Nyní se vracím po dovolené a bude to celkem divný pocit k ní nezajít na pokec. Ale budeme si mávat přes okno, protože jsme sousedi, a možná jí i zazpívám svůj nový song DOKOLA, aby měla o zábavu postaráno." Směje se Honza.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy