Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jedna z nejmladších obětí koronaviru: Nemoc Chloe (†21) sice potvrdili, ale další příznaky neměla

Jedna z nejmladších obětí koronaviru: Nemoc Chloe (†21) sice potvrdili, ale další příznaky neměla
Zdroj: Chloe archiv
+ Dalších 21 fotografií
koronavirus
Celý svět bojuje se zákeřným koronavirem. V souvislosti s nemocí koluje potvrzená informace, že ohrožení jsou hlavně senioři a lidé s dalšími vážnými zdravotními problémy. Virus by naopak lépe měly zvládat malé děti a mladší lidé. Vždy se najde ale výjimka. V Británii zemřela na Covid-19 teprve jednadvacetiletá dívka Chloe. Informoval o tom britský Daily Mail. Rodina dívky všechny varuje, že toto onemocnění si nevybírá. Podle nich neměla Chloe žádné další příznaky.

„Pro všechny, kteří si myslí, že je to obyčejný virus, zamyslete se znovu. Mluvím ze své osobní zkušenosti, protože mi tato nemoc vzala moji 21letou dceru,“ napsala na sociální sítě matka mrtvé dívky Denise.

Chloe Middleton bylo pouhých jednadvacet let a nepatřila tak mezi rizikovou skupinu lidí. Podle rodiny byla u Chloe nemoc koronavirus sice potvrzena, ale žádné další příznaky neměla. Celá rodina prožívá neskutečnou bolest a smutek.

Prostřednictvím příběhu Chloe chce rodina všechny varovat před nákazou koronaviru. V Británii lidé berou virus na lehkou váhu, nedodržují izolaci a nevycházení z domova. Do této doby ve Velké Británii zemřelo na koronavirus 424 lidí, potvrzených případů nákazy je přes 8 tisíc.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy