Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jedna z nejkrásnějších boxerek Lucie Sedláčková bude brzy v chomoutu: Její reakce na žádost o ruku vás dostane

Lucie je krásná boxerka!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Z nádherné boxerky Lucie Sedláčkové bude nevěsta. Její dlouholetý přítel a trenér v jedné osobě Štěpán Horváth ji totiž požádal o ruku. Sice zatím nemají přesný termín svatby, ale to důležité již mají za sebou. Reakce Lucie vás ale dostane.

Půvabnou boxerku Lucii Sedláčkovou čeká velká životní událost. Bude se totiž vdávat. Její dlouholetý přítel, trenér Štěpán Horváth se rozhodl, že svou lásku požádá o ruku. Sám přiznává, že si pro tak výjimečnou událost vybral narozeninový den Lucie.

„Plánoval jsem to na její narozeniny, protože jsem věděl, že to nebude absolutně čekat,“ prozradil v rozhovoru pro Nova Sport.

Jenomže uskutečnění jeho plánu mu ztěžoval jeden výrazný problém. „Já musel odevzdat sponzorské auto a ten víkend jsem byl bez auta,“ vypráví začátek svého příběhu.

„Ona je původem z Děčína a miluje tamní zámek. Tak jsme sedli do vlaku a jeli do Děčína. Říkám, že se tu projdeme, a v zámecké zahradě jsme si sedli a řekl jsem jí, že mám pocit, že s někým můžeš být x let a nic necítíš a s někým jsi půl roku a víš, že je to ten pravý. A ona mi řekla, že to cítí stejně. Tak jsem jí prostě řekl, ať si mě vezme,“ pokračuje v příběhu žádosti o ruku.

Štěpán měl už v ruce připravenou krabičku s prstenem, ale reakce jeho partnerky ho dostala. „Cože?“ reagovala Lucie. „Ty vole, můžeš otevřít tu krabičku?“ vypráví Štěpán velmi netradiční reakci nevěsty.

A pak šlo už vše ráz na ráz. Pár se ze zámku odebral k nevěstiným rodičům. Nechali se ale slyšet, že termín svatby zatím nemají.

„Samozřejmě je to žena, takže je to jiné než chlap. Jinak snáší tréninky a bolest. Ale ať je to ženská, nebo chlap, tak když je ten člověk připravený jak psychicky, tak fyzicky, tak není úplně, co by se mohlo stát. Samozřejmě že o ni mám větší obavy, než když boxuje někdo jiný, ale věřím jí v tom, co dělá, a hlavně vím, že to miluje. Takže to nejde ji v tom nepodpořit nebo to s ní neprožívat,“ reaguje budoucí manžel na to, jaké to je trénovat svou lásku.

Související články

Další články