Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jedna z dívek, která nechtěla souložit s vraždícím panicem, nazpívala duet s Adamem Mišíkem!

Kauza vraždícího protekčního synka Elliota Rodgera (22) pokračuje! Podle New York Post vyšlo najevo, že jedna z dívek, kvůli kterým herecký synek vraždil, nazpívala duet s Adamem Mišíkem (17), který si vysloužil přiléhavou přezdívku český Justin Bieber.

Mladý vrah po sobě zanechal 141stránkový dopis, ve kterém se zmiňuje o sexuální frustraci, neúspěších u dívek a návštěvách u psychologa. Mimo jiné psal i o své školní lásce, herečce Monette Moio, která shodou okolností nazpívala duet s Adamem Mišíkem.

Vraždící synek pojmenoval svůj dopis jako „Můj pokřivený svět“. Podle dopisu se Elliot Rodger zakoukal do Monette už na základní škole, kdy se dívka stala jeho první láskou. Vzhledem k jejímu nezájmu se však jeho „láska“ změnila v nenávist. Rodger dívce říkal „ďábelská děvka“.

„Musela si myslet, že jsem naprostá nula. Tolik jsem ji nenáviděl a nikdy na ni nezapomenu. Začal jsem kvůli tomu nenávidět všechny holky. Nahlížel jsem na ně jako na zlé, kruté, bezcitné tvory libující si v mém trápení,“ citují novinky.cz Elliota Rodgera.

Otec Monette Moio však brání dceru a říká, že Elliot byl psychopat, a pochybuje o tom, že by ho tehdy desetiletá dcera mohla šikanovat.

Související články

Další články