Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jedna výplata před vánocemi navíc? Víme jak na to!

Kde můžete mít Vánoce Na Pohodu.cz?
Zdroj: archiv
Narvané obchoďáky a reklamy na půjčky všude. Vánoce jsou tady! Komu by se nehodilo více peněz před koncem roku? Bohužel výhodu třináctého platu už většina z asi nemá. Ale co kdyby nám někdo dal možnost platit dárky z výplaty, co vám přijde v lednu?

Třeba by to spoustě Čechů zabránilo se na následujích několik měsíců zadlužit. Naštěstí jsou tady e-shopy, které si to uvědomují a proto se spojily a umožňují platit nákupy až v lednu! Hlásají: www.VanoceNaPohodu.cz. Jak je to možné? Prostě mají službu takzvaně odložené splatnosti! Nakupujete tak bez půjček, prostě si platbu odložíte a to bez jakýchkoliv poplatků nebo úroků. Společně s e-shopy tuto služnu zajišťuje česká firma Twisto, díky které můžete nakoupit v prosinci a svoje nákupy zaplatit až v půlce ledna. Tak co? Půjčka a splátky nebo se spolehnete na vlastní peníze?

Kde můžete mít Vánoce Na Pohodu.cz? Například na Bonami.cz, 4Home.cz, dobreknihy.cz, feedo.cz a na dalších! Podívejte se na www.VanoceNaPohodu.cz

Zjednodušit lidem život, to je poselství Twisto.cz. Díky jejich unikátní platební metodě zboží koupíte a zaplatíte, až se vám to bude hodit. Chcete nakupovat, ale peníze si radši před výplatou necháte na neplánoné výdaje? Twisto.cz je jednoduchým řešením, jak nakupovat online bez peněz, ale nemusíte si půjčovat. Žádné úroky a skryté poplatky. Twisto je platba zdarma bez poznámek pod čarou. A pokud vám platba nevýjde, můžete si platbu za transparenstních podmínek odložit až o několik měsíců.

Takzvaná odložená platba je fenoménem internetového nakupování v celé západní Evropě, k nám dorazila ale se zpožděním. Stejně jako firmy platí nákupy na fakturu, takřka podobný systém můžete používat i vy. Stačí si najít e-shopy, které podporují platbu přes Twisto.cz a vesele nakupovat bez peněz. Takto jednoduše nakoupíte například na Rohlik.cz, Urbanstore.cz, Bonami.cz, Mironet.cz, Feedo.cz, SportObchod.cz, Zbozomat.cz, 4Home.cz nebo Lekarna.cz. Vyzkoušíte? Garancí je, že za službou stojí lidi, co na český internet přivedli Slevomat.

Související články

Další články