Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jedna vypadá jako chlap, další jako vyžilá rajda z péčka! Show Farmář hledá ženu je tady!

+ Dalších 5 fotografií
Je to tady! Farmář zase hledá ženu! Najde konečně tu svou vyvolenou? Jedna z budoucích farmářek vypadá jako chlap! Další zase jako panička, co přišla z péčka! Tohle bude velká jízda!

Nová řada reality show Farmář hledá ženu, která si v předchozích čtyřech sériích získala nespočet věrných diváků, startuje již v pátek. Najít tu správnou ženu farmářům pomůže nová moderátorka pořadu Alice Bendová. Nenechte si ujít premiérový díl již tento pátek ve 20:15 na televizi Barrandov.

„Jsem rád, že se nám společně s týmem TV Barrandov podařilo vzkřísit tuto úžasnou show plnou emocí, dřiny a odhodlání. Po medailonkových speciálech, v nichž se divákům představili noví farmáři, přicházejí konečně námluvy a ta pravá show,“ navnadil diváky generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

„Medailonkovými díly pořadu Farmář hledá ženu jsme odstartovali pátou sérii této velmi úspěšné seznamovací reality show, ve které máme za sebou již čtyři svatby, několik stále trvajících vztahů a šest dětí. Jsme tedy velmi potěšeni, že v ní můžeme pokračovat, a uvidíme, co nám další řada přinese nového,“ dodal režisér Jan Bělohlavý.

Novou sérií diváky tentokrát provede herečka a moderátorka Alice Bendová. „Není to jen moderace, pro mě to splňuje představu ideální práce. Příroda, zvířata, čerstvý vzduch a láska – všechno, co mám ráda. Je to pro mě splněný sen,“ řekla Alice Bendová. A na co se můžeme v nové řadě těšit?

„Je tam jedno velké překvapení, které jsem nečekala ani já, takže určitě na to, protože tohle v žádné řadě ještě nebylo – tím jsem si jistá. A pak je tam samozřejmě jako v předchozích řadách láska, nenávist, zášť, přátelství… prostě od všeho kousek,“ dodala Bendová.

Premiérový díl můžete sledovat již tento pátek ve 20:15 na TV Barrandov.

Související články

Další články