Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jedna tragédie za druhou: Johnny Depp přišel o matku a rozvádí se. Bude ho to stát pěkný balík!

Pár se bude rozvádět.
Manželka amerického herce Johnnyho Deppa Amber Heard podala žádost o rozvod. Jako důvod Amber uvedla nepřekonatelné rozdíly. Začíná bitva o 10 miliard a soukromý ostrov na Bahamách.

Depp Amber poznal v roce 2011 při natáčení filmu Rumový deník. Zamiloval se a odešel tak od své tehdejší dlouholeté přítelkyně Vanessy Paradise.

Zamilovaný páreček tehdy asi nenapadlo, že žádná láska není tak úplně věčná. Neodepsali ani předmanželskou smlouvu. A tak je nyní ve hře Deppův 10miliardový majetek, ve kterém nechybí například i takový ostrov na Bahamách.

Amber si prý nerozuměla jak s Johnnyho dcerami, tak s tchyní. Deppova matka Betty Sue Palmer ji dokonce osočila z toho, že se k jejímu synovi chová jak ke „kusu hadru“ a jeho peníze utrácí jak šílená.

Johnny Depp teď nemá nejlepší období. Matka Betty zemřela minulý pátek a tři dny po její smrti Amber Heard podepsala rozvodové papíry.

Ale jak známe piráta z Karibiku, dlouho sám nezůstane (jeho postelí prošly Kori Anne Allison, Jennifer Grey, Winona Ryder, Kate Moss atd.). Již brzy se po jeho boku určitě objeví nová dlouhonohá modelka.

Související články

Další články