Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jedna se připravuje na důchod, druhá dál řádí: Jak dnes vypadají hvězdy Pobřežní hlídky?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
pobřežní hlídka
Carmen Electra (46) a Pamela Anderson (51). Dvě mimořádně přitažlivé ženy, které zejména v devadesátých letech minulého století patřily mezi největší světové sexsymboly. Obě hrály ve slavném seriálu Pobřežní hlídka, kde se to kráskami jen hemžilo. Ony dvě byly ale ty nejžhavější. Jak dnes žijí a vypadají? Čtěte a dozvíte se víc!

Pamela Anderson se nemá vůbec špatně. Sláva ani sexappeal ji neopustily a dokonce si užívá s mladým zajíčkem – francouzským fotbalovým reprezentantem Adilem Ramim (32).

Blonďatá silikonová sexbomba ráda chodí na zápasy svého drahého a zběsile mu fandí v hledišti. Zdá se, že jí nic nechybí.

Na Pamele lze ocenit, že si nejspíše už uvědomuje svůj věk. Přestože podstoupila za svůj život nespočet plastických operací, v poslední době působí jako elegantní udržovaná dáma, která má úroveň.

Úplně jiný případ je však Carmen Electra (46), která v Pobřežní hlídce Pamelu Anderson nahradila.

Carmen je stále velice přitažlivá žena. Nejspíše si ale vůbec neuvědomuje, že jí brzy bude padesát a stále řádí, jako kdyby byla dvacítka !

Barví si vlasy narůžovo, špulí rty, ukazuje svůj ne zrovna matkou přírodou vyvinutý hrudník a fotí si jedno selfíčko za druhým. Navíc to občas trochu přehání s filtry a působí tak hodně nepřirozeně.

Která ze sexy plavčic se vám dnes líbí více? Podívejte se do galerie a vyjádřete se v diskusi pod článkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články