Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jedna ostuda evidentně nestačila! Špindíra z Výměny manželek se objevila v Prostřenu

To bude velké!
Zdroj: FTV Prima
Určitě si pamatujete na Lenku z Brna. Svůj byt nám ukázala už v novácké Výměně manželek. A bylo to opravdu nechutné. Nyní se dostala do Prostřena na Primu. A natáčení probíhalo v podobném duchu.

Jak se rodí televizní celebrita? Stačí k tomu špinavý byt a snaha být vidět za každou cenu. Lenka z Brna se nacpala před kameru už ve Výměně manželek. A nyní si to zopakovala v Prostřenu.

Při Výměně manželek si druhá manželka Iwona musela sama uklidit, aby se v bytě nepozvracela. V podobném duchu se natáčelo také Prostřeno. Úterní díl kulinářské show byl opět síla. Hosté se u ní dobře rozhodně necítili.

„Je mi nepříjemný být v tom bordelu. Je tady cítit ten zápach. To je prostě, jako kdyby tady umřela nějaká babička,“ poznamenala bez uzardění Klára.

Malý a zatuchlý byt k žádné hostině rozhodně nevybízel. Ani kvalita jídla hostitelce obdiv nezajistila. Jídla bylo málo. Ale bylo tak odporné, že to nikomu ani nevadilo.

Co bude příště? Vyrazí Lenka do reality show Farmář hledá ženu?

Související články

Další články