Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jedna dovolená za druhou: Jasmina má s Rytmusem veget. Prý už nebude nikdy pracovat!

Možná už nebudou nikdy pracovat…
+ Dalších 83 fotografií
Sedm let strávil rapper Rytmus (41) po boku Dary Rolins (45). Nyní zažívá novou lásku s moderátorkou Jasminou Alagič (29) a je jak smyslů zbavený. Vypadá to, že zaláskovaný páreček se po dovolené v Benátkách vydal na další pobyt. Na Instagram pak pověsili snímek, kde provokativně tvrdí, že mají prázdniny celý život.

Rytmus (41) a Jasmina jsou v tom až po uši. O tom žádná. Svoji lásku totiž mají potřebu dávat najevo více, než je zdrávo. Bohužel si při tom neuvědomují, že mnohdy ubližují svým bývalým partnerům. V nedávní době rapper s moderátorkou navštívili Benátky.

Nyní to vypadá, že jsou na další dovolené. Jasmina si od skončení moderace SuperStar dost užívá života a vedle Rytmuse si může dělat, co chce. Sám rapper říká, že makat na sebe se vyplatí. I proto spolu mohou trávit tolik volného času.

Oba ke společnému snímku na Instagram napsali „Celý život prázdniny. Pěkný víkend přejeme.“ Znamená to snad, že práce jde stranou? Možná se teď Jasmina obleče do kostýmku francouzské služtičky a bude naklepávat koberce v jejich hnízdečku lásky?

Mohlo by vás zajímat

Další články