Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jediný vnuk Elvise Presleyho spáchal sebevraždu: Benjaminu Keoughovi bylo pouhých 27 let

Jediný vnuk Elvise Presleyho spáchal sebevraždu: Benjaminu Keoughovi bylo pouhých 27 let
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
tragédie
Sedmadvacetiletý vnuk Elvise Presleyho, Bejmanin Keough zemřel. Podle policejních zdrojů spáchal sebevraždu. Podoba mezi legendárním zpěvákem a jeho zesnulým vnukem mnoho lidí dodnes překvapuje, a to i jeho matku Lisu Marii Presley.

Benjamin Keough byl ve věku 27 let nalezen mrtvý v Calabasas poblíž Los Angeles. Místní policie uvedla, že smrt zavinily střelné rány, které si Keough způsobil sám.

Jediný vnuk legendárního zpěváka Elvise Presleyho a jeho ženy Priscilly Presley spáchal v neděli sebevraždu. Tragédii potvrdil manažer jeho matky Roger Widynowski a informoval zároveň o jejím psychickém stavu.

"Je úplně zničená, ale snaží se zůstat silnou pro svá jedenáctiletá dvojčata a pro nejstarší dceru Riley. Toho chlapce zbožňovala, byl láskou jejího života," svěřil se Widynowski o stavu Lisy Marie Presley.

Elvisův vnuk se na veřejnosti příliš neukazoval, přesto mnoho lidí překvapila jeho podoba s dědečkem. Jeho matka tuto podobnost vždy popisovala jen jako záhadnou.

Lisa měla se svým synem velmi blízký vztah a jeho prostřední jméno Storm ji zřejmě inspirovalo ke složení titulní skladby v jejím třetím albu Storm & Grace, jež vydala v roce 2012. Vzpomínku na svého syna si tak uchovala ve své písni.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy